Misyonumuz

Hitit Mühendislik olarak misyonumuz  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere imza atmak, müşterilerimize kendilerini tam anlamıyla ait hissedebilecekleri  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projeler yaratmaktır. Bu doğrultuda da en önemli bilgi kaynağımızı  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelerin yaratımını yine müşterilerimizden almaktayız. Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan, gerekse diğer malzemelerin tasarımlarımızda  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere çözüm ortağı olmayı sürdürmekteyiz...

 

En optimali yaratmak hedefiyle  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere doku, oran, şekil, renk, fonksiyon, estetik… gibi mimari bir baz ile müşterilerimizden edindiğimiz verileri birleştirerek,  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere gerçek müşteri taleplerine empati kuran yaklaşımımızla mekanları gerektiğinde çoklu alternatifli olarak projelendiriyoruz. 

 

Başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere, sürprizlere açık olmayan, doğru ve yerinde malzeme seçimi, aynı malzeme için en az 2 yerden alınan teklif ile fiyat analizi karşılaştırması, bütçenin yönlendirilmesi, imalat projeleri, uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslim, tüm bu süreçlerde organizasyonun önemini bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projelere çalışmalar sonucunda her mekana özel, özenle seçilmiş aksesuarlarla tamamlıyor, daha da müşteriye özel kişiselleştiriyor ve esas sahiplerine teslim ediyoruz.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı ve gerçek çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi ilke edinmiş  başarılı iç mekan tasarımı, mekanik, statik, yangın, iklimlendirme, havalandırma sistemleri ve mimari projeler yaratan bir şirketiz.

En Tr